Kaubaveo piletite broneerimine

booking.cargo@tallink.ee
+372 612 8686

E–R 8.00–18.00
L–P 10.00–18.00

Lahtiolekuaegade muudatused

29.03–31.03 suletud

Arved

cargo.Invoicing@tallinksilja.com
+372 612 8241, +372 612 8242

Müük

Cargo.Sales@tallink.ee

Eda Palm, Head of Freight Business development

Eda.Palm@tallink.ee
+372 612 8208

Andres Andema, Cargo Manager

Andres.Andema@tallink.ee
+372 611 8348

Cargo lepingu päringuvorm

Kaubaveo piletite registreerimine (check-in)

Tallinna Vanasadam
Pikksilma 19/3, Tallinn 10120

Cargocheckin.D-Terminal@tallink.ee
+372 612 8211, +372 514 0430

E–R 05.30–22.30
L 05.30–19.30
P 05.30–22.30

Alates 25.03:
E 05.30–22.30
T 05.30–23.00
K–P 05.30–22.30

Paldiski Lõunasadam
Lõunasadama tee 11, Paldiski

Paldiski.Cargo@tallink.ee
+372 612 8202, +372 514 0455

L–N 18.30–21.30
R suletud

Lahtiolekuaegade muudatused

28.03 suletud
30.03 suletud

Haagiste toimetamine/väljastamine Paldiskis (PDF)

Helsingi Lääneterminal
Tyynenmerenkatu 8, Helsinki

cargocheckin.helsinki@tallinksilja.com
+358 40 554 5081

E–R 06.00–22.30
L 06.00–19.30
P 06.00–22.30

Alates 25.03:
E 06.00–22.30
T 06.00–23.00
K–P 06.00–22.30

Haagiste maha laadimise ja vastuvõtu protseduur (PDF)

Helsingi Lõunasadam
Eteläsatama M4
Olympiaranta 1, Helsinki

cargocheckin.helsinki@tallinksilja.com
+358 (0) 9 180 4575

E–R 09.15–17.15
L–P 09.30–13.00, 14.30–17.15

Haagiste maha laadimise ja vastuvõtu protseduur (PDF)

Turu terminal
Kuljetuskatu 4, Turu

cargocheckin.turku@tallinksilja.com
+358 2335 6330

E–P 16.00–18.30

Stockholm Värtahamnen
Hamnpirsvägen 14, Stockholm

cargocheckin.stockholm@tallinksilja.com
+46 (0) 8 666 3331

E–R 07.00–18.00
L–P 09.00–18.00

Alates 01.03:
E–R 07.30–17.45
L–P 09.45–17.45

Värtahamneni sadamasse sisenemine ajavahemikus 18.00–07.00 (PDF)

Kapellskär
Kapellskär 14, Gräddö, Rootsi

cargocheckin.kapellskar@tallinksilja.com
+46 (0) 8 666 6030, +46 (0) 7 3978 6001

E–R 05.45–21.00
L 05.45–13.00
P 05.45–13.00, 15.00–21.00

Alates 01.03:
E–R 05.45–09.00, 13.00–21.00
L 05.45–08.30
P 05.45–09.00, 15.15–21.00

Kapellskäri sadamasse sisenemine väljaspool lahtiolekuaegasid (PDF)

Juhita ühikute toimetamine/väljastamine Kapellskäris (PDF)