Kaubaveo piletite broneerimine

Eesti

booking.cargo@tallink.ee
Tel +372 612 8686

E–R 8.00–18.00
L–P 10.00–18.00

Soome

cargo.booking@tallinksilja.com
Tel +358 (0) 2037 4266

E–L 07.30–18.00
P 08.00–18.00

Arved

cargo.Invoicing@tallinksilja.com
Tel +372 612 8241, +372 612 8242

Müük

Andres Andema, Cargo Manager Estonia

Andres.Andema@tallink.ee
Tel +372 611 8348

Kaubaveo piletite registreerimine (check-in)

Tallinna Vanasadam
Pikksilma 19/3, Tallinn 10120

Cargocheckin.D-Terminal@tallink.ee
Tel +372 612 8211, +372 514 0430

E, K–R 05.30–22.30
T 05.30–23.00
L–P 06.00–22.30

Alates 16.10.
E–R 05.30–22.30
L 05.30–19.30
P 08.00–22.30

Muuga sadam
Põhjaranna tee 24, Maardu 74115
MS 7, Kai 14

cargocheckin.muuga@tallink.ee
Tel +372 5194 1225

E–R 05.00–20.00,
P 13.00–20.00
Sadam on suletud kuni 16.10.2021.

Juhised Muuga sadamas viibijale

Paldiski Lõunasadam
Lõunasadama tee 11, Paldiski

Paldiski.Cargo@tallink.ee
Tel +372 612 8202, +372 514 0455

L–N 17.30–20.30
R suletud

Helsingi Lääneterminal
Tyynenmerenkatu 8, Helsinki

cargocheckin.helsinki@tallinksilja.com
Tel +358 (0) 9 180 4730

E, K–P 06.00–22.30
T 06.00–23.00

Helsingi Lõunasadam
Eteläsatama M4
Olympiaranta 1, Helsinki

cargocheckin.helsinki@tallinksilja.com
Tel +358 (0) 9 180 4575

E–R 09.15–17.00
L–P 14.30–17.00 (kui laev on sadamas)

Helsingi Vuosaari
Harbour road In, värav A
Channel Road, Helsinki

cargocheckin.vuosaari@tallinksilja.com
Tel +358 (0) 40 637 8498

E–R 08.00–23.15
P 19.30–23.00

Turu terminal
Kuljetuskatu 4, Turu

cargocheckin.turku@tallinksilja.com
Tel +358 2335 6330

E–R 06.30–12.30, 17.00–21.00
L–P 06.30–11.30, 17.00–21.00

Stockholm Värtahamnen
Hamnpirsvägen 14, Stockholm

cargocheckin.stockholm@tallinksilja.com
Tel +46 (0) 8 666 3331

E–P 05.45–20.00

29.09–08.10.2021
E–R 07.00–20.00
L–P 09.00–20.00

Värtahamneni sadamasse sisenemine ajavahemikus 20.00–05.45 (996 KB, PDF)

Kapellskär
Kapellskär 14, Gräddö, Rootsi

cargocheckin.kapellskar@tallinksilja.com
Tel +46 (0) 8 666 6030, +46 (0) 7 3978 6001

E–R 07.00–10.00, 15.00–21.00
L suletud
P 15.30–21.00
17.09 ja 30.09 on check-in avatud 15.00–21.00