Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kellaaeg (Eesti aeg) Kellaaeg (Rootsi aeg)
Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisi õhtujuht: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Lasteprogramm: Tegevused Lastele → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 12:00 - 15:00
11:00 - 14:00
Mängujuht: Mark Oja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Baltic Queen Baltic Queen 17:00
16:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Lasteprogramm: Üllatustegevus hüljes Harriga → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:20
20:20
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Knock the Rock! → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Loterii → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Knock the Rock! → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Kruiisi õhtujuht: Daniel Yngwe → Baltic Queen Baltic Queen

Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Mängujuht: Mark Oja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Baltic Queen Baltic Queen 17:30
16:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Lasteprogramm: Üllatustegevus hüljes Harriga → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:20
20:20
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: TopPop! → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Loterii → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: TopPop! → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Kruiisi õhtujuht: Daniel Yngwe → Baltic Queen Baltic Queen

Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Mängujuht: Mark Oja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Baltic Queen Baltic Queen 17:00
16:00
Mängujuht: Ulvi Raamat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Lasteprogramm: Üllatustegevus hüljes Harriga → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:30
20:30
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:45
20:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Loterii → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Show: Knock the Rock! → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Staar-esineja: Svjata Vatra → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Tanel Paavo → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:45
23:45
Kruiisi õhtujuht: Daniel Yngwe → Baltic Queen Baltic Queen

Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Mängujuht: Mark Oja → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Mängujuht: Ulvi Raamat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Baltic Queen Baltic Queen 17:30
16:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Lasteprogramm: Üllatustegevus hüljes Harriga → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:30
20:30
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:45
20:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Loterii → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Show: TopPop! → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Staar-esineja: Svjata Vatra → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Tanel Paavo → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:45
23:45
Kruiisi õhtujuht: Daniel Yngwe → Baltic Queen Baltic Queen

Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Mängujuht: Ulvi Raamat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatustegevus Lottega → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:30
20:30
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:45
20:45
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Loterii → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Show: Knock the Rock! → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Staar-esineja: Shanon → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Tanel Paavo → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:45
23:45
Kruiisi õhtujuht: Anna Björklund → Baltic Queen Baltic Queen

Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Mängujuht: Ulvi Raamat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatustegevus Lottega → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:30
20:30
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:45
20:45
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Loterii → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Show: TopPop! → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Staar-esineja: Shanon → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Tanel Paavo → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:45
23:45
Kruiisi õhtujuht: Anna Björklund → Baltic Queen Baltic Queen

Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Mängujuht: Ulvi Raamat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatustegevus Lottega → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:30
20:30
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:45
20:45
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Loterii → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Show: Knock the Rock! → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Staar-esineja: Singer Vinger → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Tanel Paavo → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:45
23:45
Kruiisi õhtujuht: Anna Björklund → Baltic Queen Baltic Queen

Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Mängujuht: Ulvi Raamat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Baltic Queen Baltic Queen 17:30
16:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Lasteprogramm: Üllatustegevus hüljes Harriga → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:00
18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:30
20:30
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:45
20:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Loterii → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Show: TopPop! → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Staar-esineja: Singer Vinger → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
DJ: Tanel Paavo → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:45
23:45
Kruiisi õhtujuht: Anna Björklund → Baltic Queen Baltic Queen

Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Baltic Queen Baltic Queen 17:00
16:00
Mängujuht: Ulvi Raamat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:15
16:15
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:30
17:30
Lasteprogramm: Üllatustegevus hüljes Harriga → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:30
18:30
PAF Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 21:20
20:20
Muusikamäng → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Show: Knock the Rock! → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:15
21:15
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Õnnitlused → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Loterii → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 23:00
22:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Laulge kaasa Kruiisi hostiga → Baltic Queen Sea Pub 00:00
23:00
Show: Knock the Rock! → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Ansambel: George Montagner Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Noorte Programm: Hack on Deck → Baltic Queen Baltic Queen

Kruiisijuht: Timur Kutštov → Baltic Queen Baltic Queen

Mängujuht: Ulvi Raamat → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 17:00
16:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Baltic Queen Baltic Queen 17:30
16:30
Lasteprogramm: Üllatustegevus hüljes Harriga → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Lasteprogramm: Sünnipäevalaste õnnitlemine → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 20:15
19:15
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Starlight 21:15
20:15
Show: TopPop! → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Eriesineja: The Wavy Sensation → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:00
22:00
Loterii → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: TopPop! → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Tantsumuusika → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service