Kaubaveo piletite broneerimine

Eesti

booking.cargo@tallink.ee
+372 612 8686

E–R 8.00–18.00
L–P 10.00–18.00

Soome

cargo.booking@tallinksilja.com
+358 (0) 2037 4266

E–L 07.30–18.00
P 08.00–18.00

Arved

cargo.Invoicing@tallinksilja.com
+372 612 8241, +372 612 8242

Müük

Andres Andema, Cargo Manager Estonia

Andres.Andema@tallink.ee
+372 611 8348

Kaubaveo piletite registreerimine (check-in)

Tallinna Vanasadam
Pikksilma 19/3, Tallinn 10120

Cargocheckin.D-Terminal@tallink.ee
+372 612 8211, +372 514 0430

E 05.30–22.30
T 05.30–23.00
K–R 05.30–22.30
L–P 06.00–22.30

Muuga sadam
Põhjaranna tee 24, Maardu 74115
MS 7, Kai 14

cargocheckin.muuga@tallink.ee
+372 5194 1225

E 09.00–20.00
T–R 05.00–20.00
P 13.00–20.00

30.07.2022 kuni 31.08.2022 saabub Regal Star D-Terminali.

Lahtioleku ajad alates 15.08.2022
E-N ja P 11:00-22:00
R 9:00-19:00
L suletud

Juhised Muuga sadamas viibijale (PDF)

Muuga vabatsooni A-pääsla töökorraldus

Paldiski Lõunasadam
Lõunasadama tee 11, Paldiski

Paldiski.Cargo@tallink.ee
+372 612 8202, +372 514 0455

L–T ja N 18.30–21.30
K ja R suletud

Helsingi Lääneterminal
Tyynenmerenkatu 8, Helsinki

cargocheckin.helsinki@tallinksilja.com
+358 (0) 9 180 4730

E, K–P 06.00–22.30
T 06.00–23.00

Helsingi Lõunasadam
Eteläsatama M4
Olympiaranta 1, Helsinki

cargocheckin.helsinki@tallinksilja.com
+358 (0) 9 180 4575

E–R 09.15–17.00
L–P 14.30–17.00 (kui laev on sadamas)

Helsingi Vuosaari
Harbour road In, värav A
Channel Road, Helsinki

cargocheckin.vuosaari@tallinksilja.com
+358 (0) 40 637 8498

E–R 08.00–23.15
P 19.30–23.00

Turu terminal
Kuljetuskatu 4, Turu

cargocheckin.turku@tallinksilja.com
+358 2335 6330

E–R 06.30–12.30, 17.00–21.00
L–P 06.30–11.30, 17.00–21.00

Stockholm Värtahamnen
Hamnpirsvägen 14, Stockholm

cargocheckin.stockholm@tallinksilja.com
+46 (0) 8 666 3331

E–P 05.45–20.00

Värtahamneni sadamasse sisenemine ajavahemikus 20.00–05.45 (PDF)

Kapellskär
Kapellskär 14, Gräddö, Rootsi

cargocheckin.kapellskar@tallinksilja.com
+46 (0) 8 666 6030, +46 (0) 7 3978 6001

E, T, N 07.00–16.30
K, R 07.30–10.30, 15.00–21.00
L suletud
P 06.30–12.30

Lahtiolekuaegade muudatused

Juunis
5.–7. ja 12.–14 juuni avatud kell 07.00–10.00
3., 8., 10., 15., 17. ja 23. juuni avatud kell 15.00–21.00
2., 9., 16., 24.–25., 30. juuni suletud

Juulis
17.–19. juuli avatud kell 07.00–10.00
20. ja 22. juuli avatud kell 15.00–21.00
1.–2. ja 21. juuli suletud

Augustis
14.–16. august avatud kell 07.00–10.00
5., 17. ja 19. august avatud kell 15.00–21.00
4. ja 18. august suletud

Kapellskäri sadamasse sisenemine väljaspool lahtiolekuaegasid (PDF)