Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kellaaeg (Rootsi aeg) Kellaaeg (Soome aeg)
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Viktoriin lastele → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 19:30 - 21:00
20:30 - 22:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Promenaadi meelelahutus: Come and take picture together with DIVET → Silja Serenade Promenade 21:00
22:00
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 20:30 - 22:00
21:30 - 23:00
Promenaadi meelelahutus: Come and take picture together with DIVET → Silja Serenade Promenade 20:30
21:30
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:15
22:30 - 23:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Quiz for Kids → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:15
20:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Promenaadi meelelahutus: Come and take picture together with DIVET → Silja Serenade Promenade 21:00
22:00
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Lasteprogramm: Muumimamma tervitab lapsi → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Promenaadi meelelahutus: Come and take picture together with DIVET → Silja Serenade Promenade 20:30
21:30
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:15
22:30 - 23:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 19:30 - 21:00
20:30 - 22:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 20:30 - 22:00
21:30 - 23:00
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:15
22:30 - 23:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 19:30 - 21:00
20:30 - 22:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Eriüritus : Eurovision Song Contest Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:15
22:30 - 23:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Viktoriin lastele → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:15
20:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Promenaadi meelelahutus: Come and take picture together with DIVET → Silja Serenade Promenade 21:00
22:00
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Lasteprogramm: Muumimamma tervitab lapsi → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Promenaadi meelelahutus: Come and take picture together with DIVET → Silja Serenade Promenade 20:30
21:30
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:15
22:30 - 23:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 19:00 - 21:00
20:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:15
20:15
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Eriüritus : Eurovision Song Contest / Final Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00
22:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 01:00
02:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge

Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:15
22:30 - 23:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Viktoriin lastele → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge

Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Meisterdamine → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:15
22:30 - 23:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Viktoriin lastele → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 19:30 - 21:00
20:30 - 22:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge

Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Meisterdamine → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 20:30 - 22:00
21:30 - 23:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:15
22:30 - 23:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Quiz for Kids → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:15
20:15
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Promenaadi meelelahutus: Come and take picture together with DIVET → Silja Serenade Promenade 21:00
22:00
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Ansambel: New Soul → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Promenaadi meelelahutus: Come and take picture together with DIVET → Silja Serenade Promenade 20:30
21:30
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 21:30
22:30
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub

Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Music Quiz Live → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pubi muusik: Sean Carrol → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm : Music for Kids Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Starlighti → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:15
21:30 - 22:15
Karaoke Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00