Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kellaaeg (Rootsi aeg) Kellaaeg (Soome aeg)
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Lasteprogramm: Kogu pere viktoriin → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: Tapani Kangas → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00
21:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
DJ: DJ Ville → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00
10:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pubi muusik: Tapani Kangas → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade New York Club & Lounge 19:30
20:30
Ansambel: Örebro Allstars → Silja Serenade Starlight 20:30
21:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Ansambel: The Promised Band → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Ville → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Ansambel: Ballbreaker → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Ansambel: John Lindberg Trio → Silja Serenade Starlight 01:00
02:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade New York Club & Lounge 17:00
18:00
Lasteprogramm: Kogu pere viktoriin → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Pubi muusik: Tapani Kangas → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade New York Club & Lounge 18:30 - 18:45
19:30 - 19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 19:00 - 21:00
20:00 - 22:00
Ansambel: Örebro Allstars → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Ansambel: The Promised Band → Silja Serenade Starlight 21:00
22:00
DJ: DJ Ville → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Ansambel: John Lindberg Trio → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Ansambel: Ballbreaker → Silja Serenade Starlight 00:00
01:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00
10:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pubi muusik: Tapani Kangas → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Music Quiz → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
DJ: DJ Ville → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Kogu pere viktoriin → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 20:00
21:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 20:00
21:00
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade New York Club & Lounge 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 09:30
10:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Kogu pere viktoriin → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15 - 20:30
21:15 - 21:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 20:00
21:00
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land

Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Kogu pere viktoriin → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Meisterdamine → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Lasteprogramm: Laste Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00
10:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30 - 02:30
00:30 - 03:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 07:45
08:45
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Silja Serenade Promenade 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Staar-esineja: Sail with me - Ella ja Helmi → Silja Serenade Starlight 20:30
21:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Mänguaeg → Silja Serenade Starlight 16:00 - 16:30
17:00 - 17:30
Staar-esineja: Sail with me - Ella ja Helmi → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused üle 10-aastastele noortele → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Noorte programm: Noorte tund → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30 - 02:30
00:30 - 03:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 07:45
08:45
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri tervitus → Silja Serenade Promenade 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Promenaadi meelelahutus: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Staar-esineja: Mikael Gabriel → Silja Serenade Starlight 20:30
21:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: The Humans → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: James & Alex → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm: Mänguaeg → Silja Serenade Starlight 16:00 - 16:30
17:00 - 17:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:30