Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kellaaeg  
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center
PAF BINGO → Silja Europa Starlight
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 09:00 - 22:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Silja Europa Silja Europa 18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 19:00
Ansambel: Roxy → Silja Europa Starlight 19:00
Lasteprogramm: Lotte → Silja Europa Silja Europa 19:00
Lasteprogramm: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Europa Starlight 20:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 20:45
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 21:30
Trubaduur: Patrick Linman → Silja Europa Sea Pub 21:30
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:00
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Ansambel: Blaster → Silja Europa Starlight 23:30
Ansambel: Blaster → Silja Europa Starlight 00:30
Lastefestival: Hevisaurus → Silja Europa Theatre Europa
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 11:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
Trio: Underwater trio → Silja Europa Starlight 13:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center 15:00
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Trio: Underwater trio → Silja Europa Starlight 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 20:15
Trubaduur: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Ansambel: Illansuu → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center
PAF BINGO → Silja Europa Starlight
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 13:15
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Charter
Charter
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 14:15
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center 19:15
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Starlight 20:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 20:15
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Trubaduur: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:00
Ansambel: Illansuu → Silja Europa Starlight 21:30
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
Ansambel: Illansuu → Silja Europa Starlight 00:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Starlight 01:45
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 13:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 10:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 11:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 11:30
Ansambel: Illansuu → Silja Europa Starlight 11:30
Trubaduur: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 11:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 12:00
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 15:45 - 22:00
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center 17:00
Trubaduur: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 18:15
Ansambel: Illansuu → Silja Europa Starlight 19:15
Lasteprogramm: Lotte → Silja Europa Silja Europa 19:30
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 20:15
Lasteprogramm: Taikuri Timo Kulmakko → Silja Europa Starlight 20:15
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 21:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Silja Europa Sea Pub 21:30
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 22:30
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Ansambel: Roxy → Silja Europa Starlight 23:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 00:00
Ansambel: Roxy → Silja Europa Starlight 00:30
Ansambel: Roxy → Silja Europa Starlight
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
PAF BINGO → Silja Europa Starlight
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 09:00 - 22:00
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center 15:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 18:00
Trubaduur: Ivar Kannelmäe → Silja Europa Sea Pub 18:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 19:00
Lasteprogramm: Lotte → Silja Europa Silja Europa 19:00
Lasteprogramm: Taikuri Timo Kulmakko → Silja Europa Starlight 20:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 20:45
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 21:30
Trubaduur: Tapani Kangas → Silja Europa Sea Pub 21:30
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:00
DJ: DJ Tero K → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 23:00
Ansambel: Illansuu → Silja Europa Starlight 23:30
Ansambel: Illansuu → Silja Europa Starlight 00:30
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduur: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Trio: Ivetta Trio → Silja Europa Starlight
Ansambel: Bilejuna → Silja Europa Starlight
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 11:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 20:15
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduur: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Trio: Ivetta Trio → Silja Europa Starlight
Ansambel: Bilejuna → Silja Europa Starlight
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 14:15
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center 19:15
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 20:15
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduur: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Ansambel: Bilejuna → Silja Europa Starlight
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 14:15
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center 19:15
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 20:15
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduur: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Ansambel: Bilejuna → Silja Europa Starlight
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 14:15
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center 19:15
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 20:15
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
DJ: Tanel Paavo → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
DJ: DJ Jani Avalon → Silja Europa Moonlight Bar & Disco
Trubaduur: Jaco → Silja Europa Sea Pub
Ansambel: Bilejuna → Silja Europa Starlight
Karikaturist: Karikaturist → Silja Europa Silja Europa
Noorte programm: Hack on Deck → Silja Europa Silja Europa
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 10:00 - 16:00
PAF BINGO → Silja Europa Starlight 12:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Europa Summer Center 13:00
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 14:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 14:15
Lasteprogramm: Lottemaa → Silja Europa Children's Playroom 18:30 - 22:00
Lasteprogramm: Harry The Seal visits → Silja Europa Summer Center 19:15
KARAOKE → Silja Europa Satellite Bar 19:45
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Europa Summer Center 20:15
Lasteprogramm: Laste disko → Silja Europa Moonlight Bar & Disco 21:00
Show: Simply The Best! → Silja Europa Starlight 23:30
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service
No service