Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kellaaeg (Rootsi aeg) Kellaaeg (Soome aeg)
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Serenade Silja Land 17:00 - 17:30
18:00 - 18:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused noortele → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri hommikused seiklused → Silja Serenade Sun Deck 09:30
10:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte aeg → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Tants merel: Diesel → Silja Serenade Starlight 19:00 - 19:45
20:00 - 20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Tants merel: Markku Aro & Diesel → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte aeg → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Tants merel: Diesel → Silja Serenade Starlight 22:15 - 23:00
23:15 - 00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:15
00:15
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Tants merel: Diesel → Silja Serenade Starlight 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Tants merel: Markku Aro & Diesel → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Tants merel: Diesel → Silja Serenade Starlight 23:15 - 00:00
00:15 - 01:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 00:30
01:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade New York Club & Lounge 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade New York Club & Lounge 18:00
19:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte aeg → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Staar-esineja: Kwan → Silja Serenade Starlight 20:30
21:30
Noorte programm: Noorte aeg → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lastefestival: Kõhurääkija Sari Aalto → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:30
20:30
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte aeg → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lastefestival: Kõhurääkija Sari Aalto → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Tants merel: Omega → Silja Serenade Starlight 19:00 - 19:45
20:00 - 20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Tants merel: Eija Kantola & Omega → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte aeg → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Tants merel: Omega → Silja Serenade Starlight 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Tants merel: Eija Kantola & Omega → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri külastab Silja Landi → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte aeg → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lastefestival: Aarne Alligaattori & Viidakkorumpu yhtye → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused noortele → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasteprogramm : Minidisco with Harry the Seal Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte aeg → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasteprogramm: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasteprogramm : Olympic Games for kids Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused noortele → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Pubi muusik: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasteprogramm: Mänguaeg → Silja Serenade Sun Deck 15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused noortele → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused noortele → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasteprogramm: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Lasteprogramm : Olympic Games for kids Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm: Päeva parim võistlus → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Lasteprogramm: Harry The Seal's Fun Challenges For the Whole Family → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused noortele → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte festival → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Lasteprogramm: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Lasteprogramm: Mänguaeg → Silja Serenade Sun Deck 15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Lasteprogramm: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused noortele → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Pubi muusik: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Noorte programm: Noorte programm: Lõbusad tegevused noortele → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30