Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kellaaeg (Rootsi aeg) Kellaaeg (Soome aeg)
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Lasteprogramm: Vesi tätoveeringud → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Lihavõttemunade jaht → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Kommi bingo lastele → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 17:15 - 19:45
18:15 - 20:45
Lasteprogramm: Meet & Greet with Hevisaurus → Silja Symphony Starlight 18:30
19:30
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:20
20:00 - 20:20
Pubi muusik: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:45
20:00 - 00:45
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Artist: Dolly Style show and Meet & Greet → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Lihavõttemunade jaht → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Symphony Starlight 16:15
17:15
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 16:15 - 18:45
17:15 - 19:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:20
19:00 - 19:20
Pubi muusik: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:40
19:00 - 23:40
Lasteprogramm: Harry The Seals Easter Disco → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Symphony Silja Land 19:30
20:30
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Lasteprogramm: Vesi tätoveeringud → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Lihavõttemunade jaht → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Symphony Starlight 17:15
18:15
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 17:15 - 19:45
18:15 - 20:45
Lasteprogramm: Kommi bingo lastele → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Pubi muusik: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:20
20:00 - 20:20
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Symphony Silja Land 20:30
21:30
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 22:00 - 23:30
23:00 - 00:30
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 14:15 - 18:00
15:15 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Lihavõttemunade jaht → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Symphony Starlight 16:15
17:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:20
19:00 - 19:20
Pubi muusik: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 18:20 - 22:00
19:20 - 23:00
Lasteprogramm: Harry The Seals Easter Disco → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Symphony Silja Land 19:30
20:30
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Lasteprogramm: Vesi tätoveeringud → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 15:15 - 17:00
16:15 - 18:00
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Lihavõttemunade jaht → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Symphony Starlight 17:15
18:15
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Symphony Starlight 17:45
18:45
Lasteprogramm: Kommi bingo lastele → Silja Symphony Starlight 18:15
19:15
Pubi muusik: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:45
20:00 - 00:45
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Symphony Silja Land 20:30
21:30
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 14:15 - 18:00
15:15 - 19:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Lihavõttemunade jaht → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Symphony Starlight 16:15
17:15
Lasteprogramm: Töötuba lastele → Silja Symphony Starlight 16:45
17:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Symphony Starlight 17:15
18:15
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:00
19:00 - 23:00
Pubi muusik: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Lasteprogramm: Harry The Seals Easter Disco → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Symphony Silja Land 19:30
20:30
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Lasteprogramm: Vesi tätoveeringud → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:15 - 17:00
16:15 - 18:00
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 17:00 - 19:45
18:00 - 20:45
Pubi muusik: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 22:00 - 23:30
23:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Lasteprogramm: Joonistusvõistlus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:00 - 18:45
17:00 - 19:45
Pubi muusik: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 16:00 - 20:45
17:00 - 21:45
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 16:15 - 18:45
17:15 - 19:45
Lasteprogramm: Laste bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00
18:30 - 19:00
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land

Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:15 - 17:00
16:15 - 18:00
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 17:00 - 19:45
18:00 - 20:45
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 22:00 - 23:30
23:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 14:15 - 16:00
15:15 - 17:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:00 - 18:45
17:00 - 19:45
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 16:30 - 19:15
17:30 - 20:15
Lasteprogramm: Laste bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00
18:30 - 19:00
Promenaadi meelelahutus : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 22:00
20:15 - 23:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 19:30 - 21:00
20:30 - 22:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:15 - 16:00
16:15 - 17:00
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:00 - 19:15
17:00 - 20:15
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 19:45
18:00 - 20:45
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Symphony Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Kommi bingo lastele → Silja Symphony Starlight 18:30
19:30
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Symphony Starlight 19:15
20:15
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:00 - 01:30
22:00 - 02:30
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 21:00
22:00
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 22:00 - 23:30
23:00 - 00:30
Show: Jukka K. - Stars of Seven Seas → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 14:15 - 18:15
15:15 - 19:15
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Muumitroll tuleb lastele külla → Silja Symphony Silja Land 16:15
17:15
Lasteprogramm: Hüljes Harri bingo → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Hüljes Harri disko → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Lasteprogramm: Hüljes Harri soovib head ööd → Silja Symphony Silja Land 19:30
20:30
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:00 - 01:30
21:00 - 02:30
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Jukka K. Goes Eurovision → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub

Lasteprogramm: Vesi tätoveeringud → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 15:15 - 19:15
16:15 - 20:15
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Harri hüljes tuleb külla → Silja Symphony Silja Land 17:15
18:15
Lasteprogramm: Kommi bingo lastele → Silja Symphony New York Club & Lounge 18:00
19:00
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:30
20:00 - 00:30
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Lasteprogramm: Disko Muumitrolliga → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Lasteprogramm: Muumitroll soovib head ööd → Silja Symphony Silja Land 20:30
21:30
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:00 - 01:45
22:00 - 02:45
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Show: Jukka K. - Stars of Seven Seas → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub

Lasteprogramm: Näomaalingud → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:15 - 18:15
16:15 - 19:15
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 16:00 - 18:45
17:00 - 19:45
Lasteprogramm: Laste bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00
18:30 - 19:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Ansambel: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Pubi muusik: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Show: Jukka K. Goes Eurovision → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:15 - 19:15
17:15 - 20:15
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Pubi muusik: Lee Thomas → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 22:30
21:00 - 23:30
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Show: Jukka K. - Stars of Seven Seas → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 23:45 - 03:00
00:45 - 04:00
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:15 - 18:15
16:15 - 19:15
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 16:15 - 18:45
17:15 - 19:45
Lasteprogramm: Laste bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Pubi muusik: Lee Thomas → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 20:45
18:00 - 21:45
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00
18:30 - 19:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 21:00
20:00 - 22:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Show: Jukka K. Goes Eurovision → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 22:45 - 01:00
23:45 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub

Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:15 - 19:15
17:15 - 20:15
Pubi muusik: Lee Thomas → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 20:00
18:00 - 21:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 17:15 - 19:45
18:15 - 20:45
Lasteprogramm: Üllatusprogramm → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Lasteprogramm: Noorte programm → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Pubi muusik: Lee Thomas → Silja Symphony Sea Pub 22:30 - 23:30
23:30 - 00:30
Show: Jukka K. - Stars of Seven Seas → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Ansambel: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 23:45 - 03:00
00:45 - 04:00
Lasteprogramm: Värvimise võistlus → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm: Laeva orienteerumine lastele ja noortele → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Lasteprogramm : Draw a picture and win a family cruise! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Džäss: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 16:15 - 18:45
17:15 - 19:45
Lasteprogramm: Laste bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Pubi muusik: Lee Thomas → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 20:45
18:00 - 21:45
Lasteprogramm: Glitter maalingud → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00